Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (125 entries)

en: %s item copied. | %s items copied.
nl[0]: %s item gekopieerd.
nl[1]: %s items gekopieerd.

en: %s item skipped due to insufficient permissions. | %s items skipped due to insufficient permissions.
nl[0]: %s item overgeslagen vanwege onvoldoende toestemmingen.
nl[1]: %s items overgeslagen vanwege onvoldoende toestemmingen.

en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
nl[0]: %s bericht gedupliceerd. Je kunt nu beginnen met het herschrijven van je bericht in het duplicaat van het originele bericht. Zodra je ervoor kiest om het opnieuw te publiceren, worden je wijzigingen weer samengevoegd in het oorspronkelijke bericht.
nl[1]: %s berichten gedupliceerd. Je kunt nu beginnen met het herschrijven van je berichten in de duplicaten van de originele berichten. Zodra je ervoor kiest om ze opnieuw te publiceren, worden je wijzigingen weer samengevoegd in het oorspronkelijke bericht.

en: &larr; Return to editor
nl: &larr; Keer terug naar de editor

en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
nl: Er is een duplicaat van dit bericht gemaakt, dat volgens de planning dit bericht op zal vervangen %1$s bij %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
nl: Er is een duplicaat van dit bericht gemaakt. Houd er rekening mee dat alle wijzigingen die je in dit bericht aanbrengt, zullen worden vervangen wanneer de gedupliceerde versie opnieuw wordt gepubliceerd.

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
nl: Voeg dit nummer toe aan de originele menuvolgorde (leeg of 0 om waarde te behouden)

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Admin bar
nl: Toolbar

en: After the title in the Post list
nl: Na de titel in de Berichtenlijst

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
nl: Er is een fout ontstaan bij het verwijderen van de herschrijf & herpublicatie kopie.

en: An error occurred while republishing the post.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opnieuw publiceren van het bericht.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Author
nl: Auteur

en: Bulk Actions
nl: Bulk acties

en: Cannot remove original reference from a Rewrite & Republish copy.
nl: Kan originele verwijzing niet verwijderen uit een herschrijvening & kopie opnieuw publiceren.

en: Changes overview failed, could not find original post.
nl: Wijzigingenoverzicht mislukt, kan origineel bericht niet vinden.

en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
nl: Overzicht van wijzigingen mislukt, kan bericht met ID %s niet vinden.

en: Children
nl: Onderliggend

en: Clone
nl: Kopieer

en: Clone &#8220;%s&#8221;
nl: Kloon &#8220;%s&#8221;

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
nl: Komma gescheiden lijst van meta velden die niet gekopieerd moeten worden.

en: Comments
nl: Reacties

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
nl: Vergelijk wijzigingen van gedupliceerde bericht met het origineel (&#8220;%s&#8221;)

en: Content
nl: Inhoud

en: Copy creation failed, could not create a copy.
nl: Kopiëren mislukt, kan geen kopie maken.

en: Copy creation failed, could not find original:
nl: Kopiëren mislukt, kon origineel niet vinden:

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
nl: Kopieeropties voor dit berichttype zijn niet aangezet op de opties pagina

en: Copy to a new draft
nl: Kopieer naar nieuw concept

en: Could not remove the original reference.
nl: Kon de oorspronkelijke referentie niet verwijderen.

en: Current user is not allowed to copy posts.
nl: De huidige gebruiker heeft geen toestemming om berichten te kopiëren.

en: Date
nl: Datum

en: Delete reference to original item.
nl: Verwijder referentie naar het originele item.

en: Display
nl: Toon

en: Do not copy these fields
nl: Kopieer deze velden niet

en: Do not copy these taxonomies
nl: Kopieer deze taxonomieën niet

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
nl: Wil je je wijzigingen vergelijken met de originele versie voordat je gaat samenvoegen? Sla eventuele wijzigingen eerst op.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Duplicate Post Options
nl: Duplicate Post instellingen

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit screen
nl: Bewerk scherm

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Enable for these post types
nl: Inschakelen voor deze berichttypes

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
nl: Als je op de hoogte wil blijven van alle opwindende ontwikkelingen rond Duplicate Post, abonneer je dan op de %1$s nieuwsbrief!

en: In a column in the Post list
nl: In een kolom in de berichten lijst

en: In a sidebar panel or in a metabox in the Edit screen
nl: In een zijbalkpaneel of in een metabox op het bewerken-scherm

en: Increase menu order by
nl: Verhoog menuvolgorde met

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: New Draft
nl: Nieuw concept

en: New draft of &#8220;%s&#8221;
nl: Nieuw concept van &#8220;%s&#8221;

en: No post has been supplied!
nl: Er is geen bericht geleverd!

en: No post to duplicate has been supplied!
nl: Geen bericht opgegeven om te kopiëren!

en: Original item
nl: Originele item

en: Original reference removed successfully.
nl: Originele referentie succesvol verwijderd.

en: Original: %s
nl: Origineel: %s

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
nl: Wachtwoorden en de inhoud van met een wachtwoord beveiligde berichten kunnen zichtbaar worden voor ongewenste gebruikers en bezoekers.

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Permissions
nl: Rechten

en: Please enter valid e-mail address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Post format
nl: Bericht format

en: Post list
nl: Berichtenlijst

en: Post not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: Post/page elements to copy
nl: Bericht/pagina-elementen om te kopiëren

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
nl: Voorvoegsel dat voor de titel wordt toegevoegd, bv. "Kopie van" (leeg voor geen voorvoegsel)

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld van &#8220;%s&#8221;

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Republish
nl: Opnieuw publiceren

en: Republish on: %s
nl: Opnieuw publiceren op: %s

en: Rewrite & Republish
nl: Herschrijf & Opnieuw publiceren

en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
nl: Herschrijven & Opnieuw publiceren &#8220;%s&#8221;

en: Rewrite & Republish of %s
nl: Herschrijven & Opnieuw publiceren van %s

en: Roles allowed to copy
nl: Rollen die toegestaan zijn om te kopiëren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Schedule republish
nl: Plan opnieuw publiceren

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
nl: Selecteer de berichttypen waarvoor je de plugin wil gebruiken.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings for Duplicate Post
nl: Instellingen voor Duplicate Post

en: Settings sections
nl: Instellingen secties

en: Show links in
nl: Toon links in

en: Show original item:
nl: Toon originele item:

en: Show these links
nl: Laat deze links zien

en: Show welcome notice
nl: Toon welkomstbericht

en: Show/hide private taxonomies
nl: Toon/verberg privé taxonomieën

en: Something went wrong. Please try again later.
nl: Er ging iets mis. Probeer het later nog eens.

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
nl: Achtervoegsel dat achter de titel wordt toegevoegd, bv. "(kopie)" (leeg voor geen achtervoegsel)

en: The ID of the post to remove the original reference from.
nl: Het ID van het bericht waarvan je de oorspronkelijke verwijzing wil verwijderen.

en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
nl: De go-to tool voor het klonen van berichten en pagina's, inclusief de krachtige functie Rewrite & Republish.

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
nl: Het originele item waar dit van gekopieerd was is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
nl: Het originele item waar dit van gekopieerd was is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
nl: Het oorspronkelijke bericht is in de tussentijd bewerkt. Als je op "Opnieuw publiceren" klikt, vervangt dit herschreven bericht het oorspronkelijke bericht.

en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
nl: Deze herschreven pagina %1$s is nu gepland om de originele pagina te vervangen. Het wordt gepubliceerd op %2$s.

en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
nl: Dit herschreven bericht %1$s is nu gepland om het oorspronkelijke bericht te vervangen. Het wordt gepubliceerd op %2$s.

en: Title
nl: Titel

en: Title prefix
nl: Titel voorvoegsel

en: Title suffix
nl: Titel achtervoegsel

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
nl: Waarschuwing: gebruikers kunnen alle berichten kopiëren, herschrijven en opnieuw publiceren, zelfs die van andere gebruikers.

en: Welcome notice
nl: Welkomstbericht

en: What to copy
nl: Wat te kopiëren

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
nl: Of de links worden getoond voor extra berichttypen die door thema's of plugins zijn geregistreerd, hangt af van het gebruik van de standaard WordPress UI elementen.

en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
nl: Yoast respecteert je privacy. Lees %1$sons privacybeleid%2$s over hoe we omgaan met je persoonsinformatie.

en: You are not allowed to republish this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht opnieuw te publiceren.

en: You aren't allowed to duplicate this post
nl: Je mag dit bericht niet dupliceren

en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
nl: Je kunt ook de template tag gebruiken %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMeer info over de template tag%4$s.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
nl: Je kunt nu beginnen met het herschrijven van je bericht in dit duplicaat van het oorspronkelijke bericht. Als je op "Opnieuw publiceren" klikt, vervangt dit herschreven bericht het oorspronkelijke bericht.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
nl: Je kunt nu beginnen met het herschrijven van je bericht in dit duplicaat van het oorspronkelijke bericht. Als je op "Opnieuw publiceren" klikt, worden je wijzigingen samengevoegd in het originele bericht en wordt je daarheen doorgestuurd.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
nl: Je kunt er maar één duplicaat van Rewrite & Republish tegelijk maken, en een duplicaat van dit bericht bestaat al in de prullenbak. Verwijder het definitief als je een nieuw duplicaat wil maken.

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
nl: Je kunt * gebruiken om nul of meerdere alfanumerieke karakters of liggende streepjes te matchen: bv. veld*

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
nl: Je kunt geen kopie maken voor Rewrite & Republish als het origineel niet is gepubliceerd of als het al een kopie heeft.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
nl: Je kunt geen kopie maken van een bericht dat bedoeld is voor Rewrite & Republish.

en: You do not have permission to edit this post.
nl: Je hebt geen toestemming voor het bewerken van dit bericht.

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
nl: Je hebt je met succes ingeschreven voor de nieuwsbrief. Kijk in je inbox.

en: You'll also be able to delete the reference to the original item
nl: Je kunt ook de verwijzing naar het oorspronkelijke item verwijderen

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
nl: Je kunt ook de verwijzing naar het originele item verwijderen met een selectievakje in Snel bewerken

en: You've successfully installed %s!
nl: Je hebt %s succesvol geïnstalleerd!

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
nl: Je oorspronkelijke bericht is vervangen door het herschreven bericht. Je bekijkt nu het (herschreven) originele bericht.

en: except pingbacks and trackbacks
nl: behalve pingbacks en trackbacks

[ctx: verb]
en: Clone
nl: Dupliceer

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
nl: Herschrijven & Opnieuw publiceren

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
nl: waarschijnlijk wil je dit uit hebben staan, tenzij je hele specifieke vereisten hebt
