Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (260 entries)

en: "Are 404s" in the "Redirect all URLs which:" drop-down, and then specify where they should redirect to.
nl: "Zijn 404's" in de keuzelijst "Omleiden van alle URL's die:" selecteren en vervolgens aangeven waar ze naartoe moeten worden omgeleid.

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”, and the current url structure is %3$s. With this option your entered string will be removed so %4$s will redirect to %5$s
nl: %1$sVoorbeeld:%2$s je hebt ervoor gekozen om alle URL's om te leiden die de string "old-blog" bevatten, en de huidige URL-structuur is %3$s. Met deze optie wordt je ingevoerde string verwijderd, zodat %4$s omgeleid wordt naar %5$s

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”. If you enter here “new-blog” then a redirect from %3$s to %4$s will be applied for all your pages/posts on the old URLs.
nl: %1$sVoorbeeld:%2$s je hebt ervoor gekozen om alle URL's om te leiden die de string "old-blog" bevatten. Als je hier "nieuwe blog" invoert, wordt een omleiding van %3$s naar %4$s toegepast voor al je pagina's/berichten op de oude URL's.

en: (Only shown if “Contain” is selected on the left)
nl: (Alleen weergegeven als "Bevatten" is geselecteerd aan de linkerkant)

en: (Only shown if “Have Permalink Structure” is selected on the left)
nl: (Alleen weergegeven als "Heb een permalink structuur" is geselecteerd aan de linkerkant)

en: (Only shown if “Regex matches” is selected on the left)
nl: (Alleen weergegeven als "Regex overeenkomsten" aan de linkerkant is geselecteerd)

en: (also from other pages)
nl: (ook van andere pagina's)

en: (fixed for the future)
nl: (vastgesteld voor de toekomst)

en: (specific URL redirects only)
nl: (alleen specifieke URL omleidingen)

en: + Add another criteria
nl: + Nog een criterium toevoegen

en: -tab, select the condition
nl: -tab, selecteer de voorwaarde

en: ...or
nl: ...of

en: 301 - Moved Permanently
nl: 301 – Permanent verhuist

en: 302 – Found
nl: 302 – Gevonden

en: 303 – See Other
nl: 303 - Zie andere

en: 304 – Not Modified
nl: 304 – Niet gewijzigd

en: 307 – Temporary Redirect
nl: 307 – Tijdelijke omleiding

en: 308 – Permanent Redirect
nl: 308 – Permanente omleiding

en: 404s
nl: 404's

en: <strong>import</strong>
nl: <strong>importeren</strong>

en: A Specific URL
nl: Een specifieke URL

en: A specific URL:
nl: Een specifieke URL:

en: Actions
nl: Acties

en: Add a redirect
nl: Een omleiding toevoegen

en: Add a redirection rule
nl: Een omleidingsregel toevoegen

en: Add this redirect
nl: Deze omleiding toevoegen

en: Add this redirect!
nl: Voeg deze omleiding toe!

en: Add this redirection rule
nl: Deze omleidingsregel toevoegen

en: Add this redirection rule!
nl: Voeg deze omleidingsregel toe!

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Advanced options
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced options are not available for 'All URLs' rule
nl: Geavanceerde opties zijn niet beschikbaar voor de regel 'Alle URL's

en: Advanced options are not available for 'Are 404s' rule
nl: Geavanceerde opties zijn niet beschikbaar voor de regel 'Zijn 404's

en: All
nl: Alle

en: All %d redirects deselected
nl: Alle %d omleidingen gedeselecteerd

en: All %d redirects selected
nl: Alle %d omleidingen geselecteerd

en: All URLs
nl: Alle URL's

en: All the options on the other tabs didn't touch the source URL structures, but only applied redirects. On this tab you can pick options which will change the source URL structure too.
nl: Alle opties op de andere tabs hadden geen betrekking op de bron URL structuren, maar pasten alleen omleidingen toe. Op dit tab kan je opties kiezen die ook de structuur van de bron URL veranderen.

en: Are 404s
nl: Zijn 404's

en: Are you sure to delete all logs?
nl: Weet je zeker dat je alle logs wilt verwijderen?

en: As quick solution, you can redirect all your 404s to a working page in one go. To do that, go to the
nl: Als snelle oplossing kun je al je 404's in één keer omleiden naar een werkende pagina. Ga daarvoor naar de

en: Author and name
nl: Auteur en naam

en: Automatic Redirects
nl: Automatische omleidingen

en: Automatically delete logs:
nl: Logs automatisch verwijderen:

en: Below you see which URLs visitors tried to access, but
nl: Hieronder zie je welke URL's bezoekers probeerden te openen, maar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel changes and Close
nl: Wijzigingen annuleren en sluiten

en: Category and name
nl: Categorie en naam

en: Change URLs
nl: URL's wijzigen

en: Click to see an explanation of HTTP codes
nl: Klik om een uitleg van de HTTP codes te zien

en: Close
nl: Sluiten

en: Connect with support (click to load)
nl: Maak verbinding met ondersteuning (klik om te laden)

en: Contain
nl: Bevatten

en: Cookie name:​
nl: Cookie naam

en: Cookie value:​
nl: Cookie waarde:​

en: Could not find the 'data-selected-dropdown-item-id' attribute in a custom dropdown
nl: Kan het attribuut 'data-selected-dropdown-item-id' niet vinden in een aangepast dropdown

en: Count
nl: Aantal

en: Create specific URL redirections and redirection rules super-easily on a beautiful, user-friendly interface of the Redirect Redirection plugin.
nl: Maak supereenvoudig specifieke URL omleidingen en omleidingsregels op een mooie, gebruiksvriendelijke interface van de Redirect Redirection plugin.

en: Current page must be INTEGER > 0!
nl: Huidige pagina moet INTEGER > 0 zijn!

en: Database error, unknown table column!
nl: Databasefout, onbekende tabelkolom!

en: Date & Time
nl: Datum & tijd

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Day and name
nl: Dag en naam

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete all logs now
nl: Verwijder nu alle logs

en: Delete redirect?
nl: Omleiding verwijderen?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Download log CSV
nl: Log CSV downloaden

en: Edit this redirect
nl: Bewerk deze omleiding

en: Edit this redirection rule
nl: Deze omleidingsregel bewerken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: End with
nl: Eindig met

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Enter the URL you want to redirect
nl: Voer de URL in die je wilt omleiden

en: Enter the URL you want to redirect to
nl: Voer de URL in waarnaar je wilt doorverwijzen

en: Enter the string
nl: Voer de string in

en: Error while loading default settings
nl: Fout bij het laden van standaardinstellingen

en: Every 15 minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Explain those options
nl: Leg die opties uit

en: Export list
nl: Export lijst

en: File type error! Only JSON files allowed!
nl: Bestandstype fout! Alleen JSON bestanden zijn toegestaan!

en: For all selected:
nl: Voor alle geselecteerde:

en: Go!
nl: Ga!

en: Have permalink structure
nl: Permalink structuur hebben

en: Here you can set the browser language that is used to determine the match, in addition to the source URL​
nl: Hier kan je de browser taal instellen die wordt gebruikt om de overeenkomst te bepalen, naast de bron URL​

en: Here you can set the cookie name and value in addition to the source URL to determine the match. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
nl: Hier kan je naast de bron URL de cookie naam en waarde instellen om de overeenkomst te bepalen. Als je RegEx wilt toepassen, vink je het selectievakje aan.

en: Here you can set the server name that is used to determine the match, in addition to the source URL​
nl: Hier kan je de servernaam instellen die wordt gebruikt om de overeenkomst te bepalen, naast de bron URL​

en: Here you can set the user’s IP address that is used to determine the match, in addition to the source URL​
nl: Hier kan je het IP-adres van de gebruiker instellen dat wordt gebruikt om de overeenkomst te bepalen, naast de bron URL​

en: Here you can set the user’s browser agent in addition to the source URL to determine the match. It can use browser type, OS, (mobile) platform, etc. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
nl: Hier kan je naast de bron URL ook de browser agent van de gebruiker instellen om de overeenkomst te bepalen. Het kan browsertype, besturingssysteem, (mobiel) platform, enz. gebruiken. Als je RegEx wilt toepassen, vink je het selectievakje aan.

en: Here you can set the user’s referrer URL (URL from which they are coming) that is used to determine the match, in addition to the source URL. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
nl: Hier kun je de referrer URL (URL waar de gebruiker vandaan komt) instellen die wordt gebruikt om de match te bepalen, naast de bron URL. Als je RegEx wil toepassen, vink dan het selectievakje aan.

en: How many times used
nl: Hoe vaak gebruikt

en: If activated, the system will store all logs related to 404 errors and redirects in the database. If deactivated, no logs will be saved.
nl: Indien geactiveerd, slaat het systeem alle logs met betrekking tot 404 fouten en omleidingen op in de database. Als deze optie is gedeactiveerd, worden er geen logs opgeslagen.

en: If checked URLs with parameters will be redirected as well, e.g. if you selected /whatever to get redirected, then /whatever?param will be redirected too.
nl: Indien aangevinkt zullen URL's met parameters ook worden omgeleid, b.v. als je /wat dan ook hebt geselecteerd om doorgestuurd te worden, dan zal /wat dan ook?param ook worden omgeleid.

en: If checked parameters will be passed on, e.g. if you selected to redirect /whatever to /whatever-new, then when a user enters /whatever?param he will be redirected to /whatever-new?param.
nl: Indien aangevinkt zullen parameters worden doorgegeven, bijv. als je hebt geselecteerd om /whatever to /whatever-new om te leiden, dan zal als een gebruiker ingeeft /whatever?param hij omgeleid worden naar /whatever-new?param.

en: If checked the cases of your source URL will be ignored, e.g. if you entered /whatever as URL, /WhAteVER will also be redirected.
nl: Indien aangevinkt, worden de gevallen van je bron URL genegeerd, b.v. als je /wat dan ook als URL hebt ingevoerd, wordt /wAtdAnOok ook omgeleid.

en: If checked, URLs with “/” at the end and those without it will be redirected.
nl: Indien aangevinkt, zullen URL's met "/" aan het einde en die zonder deze worden omgeleid.

en: Ignore lower/upper case​
nl: Negeer hoofdletters/kleine letters​

en: Ignore parameters​
nl: Negeer parameters​

en: Ignore trailing slashes​
nl: Negeer slashes​

en: Import list
nl: Import lijst

en: Imported successfully
nl: Succesvol geïmporteerd

en: Inclusion & exclusion rules​
nl: In- en uitsluitingsregels​

en: Invalid file data
nl: Ongeldige bestandsgegevens

en: Language
nl: Taal

en: Language:
nl: Taal:

en: Manage
nl: Beheren

en: Month and name
nl: Maand en naam

en: Need help with a RegEx or a Redirection? Ask us
nl: Hulp nodig met een RegEx of een omleiding? Vraag het ons

en: Need help with a RegEx or a Redirection?%s Ask us %shere%s!
nl: Hulp nodig met een RegEx of een omleiding?%s Vraag ons %shier%s!

en: Never
nl: Nooit

en: New permalink structure
nl: Nieuwe permalink structuur

en: New permalink structure:
nl: Nieuwe permalink structuur:

en: New value cannot be empty!
nl: Nieuwe waarde mag niet leeg zijn!

en: No logs yet
nl: Nog geen logs

en: No redirects found
nl: Geen omleidingen gevonden

en: Note
nl: Opmerking

en: Nothing to show
nl: Niets om weer te geven

en: Off
nl: Uit

en: Older than a month
nl: Ouder dan een maand

en: Older than a week
nl: Ouder dan een week

en: On
nl: Aan

en: Only redirect if %1$sall%2$s of the following criteria ​
nl: Alleen omleiden als %1$salle%2$s van de volgende criteria ​

en: Pass on parameters​
nl: Geef parameters door​

en: Plain permalink structure is detected on your site, thus “Ignore parameters” option is automatically disabled in the “Advanced options” section of the plugin.
nl: Er wordt een gewone permalink structuur gedetecteerd op je site, dus de optie "Parameters negeren" wordt automatisch uitgeschakeld in de sectie "Geavanceerde opties" van de plugin.

en: Please ensure your entry is valid!
nl: Zorg ervoor dat je invoer geldig is!

en: Please ensure your entry is valid! You cannot use the website home URL here!
nl: Zorg ervoor dat je inzending geldig is! Je kunt hier niet de URL van de site gebruiken!

en: Post name
nl: Naam bericht

en: Random similar post
nl: Willekeurige soortgelijke bericht

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Redirect %1$sall%2$s URLs which:
nl: Omleiden %1$salle%2$s URL's die:

en: Redirect HTTP code:​
nl: HTTP code omleiden:​

en: Redirect ID must be positive number!
nl: Omleidings-ID moet een positief getal zijn!

en: Redirect from
nl: Omleiden van

en: Redirect from the %1$sspecific URL%2$s…
nl: Omleiden vanaf de %1$specifieke URL%2$s…

en: Redirect from…
nl: Omleiden van…

en: Redirect not found by given ID!
nl: Omleiding niet gevonden door opgegeven ID!

en: Redirect settings cannot be empty!
nl: Omleidingsinstellingen mogen niet leeg zijn!

en: Redirect settings updated
nl: Omleidingsinstellingen geüpdatet

en: Redirect status cannot be empty
nl: Omleidingsstatus mag niet leeg zijn

en: Redirect to the last visited page after login
nl: Omleiden naar de laatst bezochte pagina na login

en: Redirection
nl: Omleiding

en: Redirection & 404 Logs
nl: Omleidingen & 404 logs

en: Redirection & 404 logs
nl: Omleidingen en 404 logs

en: Redirection ID must be INTEGER > 0!
nl: Omleidings-ID moet INTEGER > 0 zijn!

en: Redirection Rules
nl: Omleidingsregels

en: Redirection added successfully
nl: Omleiding succesvol toegevoegd

en: Redirection data loaded
nl: Omleidingsgegevens geladen

en: Redirection deleted successfully
nl: Omleiding succesvol verwijderd

en: Redirection edited successfully
nl: Omleiding succesvol bewerkt

en: Redirection not exists
nl: Omleiding bestaat niet

en: Redirection rule added successfully
nl: Omleidingsregel succesvol toegevoegd

en: Redirection rule data cannot be empty!
nl: De gegevens van de omleidingsregel kunnen niet leeg zijn!

en: Redirection rule edited successfully
nl: Omleidingsregel succesvol bewerkt

en: Redirection settings loaded
nl: Omleidingsinstellingen geladen

en: Redirection to-rules explained​
nl: Omleiding naar regels uitgelegd​

en: Redirects all URLs to the stated URL.
nl: Leid alle URL's om naar de vermelde URL.

en: Redirects to URLs which are identical except they don’t contain the string you entered on the left at all (“&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>”).
nl: Omleidingen naar URL's die identiek zijn, behalve dat ze de tekenreeks die u aan de linkerkant hebt ingevoerd helemaal niet bevatten ("&ZeroWidthSpace;<strong>verwijderen</strong>").

en: Redirects to URLs which contain the string you entered on the right instead ​of the string you
                        entered on the left
nl: Omleidingen naar URL's die de string bevatten die je aan de rechterkant hebt ingevoerd in plaats van de string
                        die je links ingevoerd hebt

en: Redirects to the new Regex pattern you entered on the right.
nl: Leidt om naar het nieuwe Regex patroon dat je aan de rechterkant hebt ingevoerd.

en: Redirects to the new permalink structure of your choice.
nl: Omleidingen naar de nieuwe permalinkstructuur van je keuze.

en: Referrer:
nl: Verwijzer:

en: Regex matches
nl: Regex overeenkomsten

en: Regex matches:
nl: Regex overeenkomsten:

en: Required minimum version of PHP is :
nl: Vereiste minimale versie van PHP is:

en: Required minimum version of WordPress is :
nl: Vereiste minimale versie van WordPress is:

en: Reset
nl: Resetten

en: Save Option Changes
nl: Optie wijzigingen opslaan

en: Save this redirect
nl: Deze omleiding opslaan

en: Save this redirection rule
nl: Sla deze omleidingsregel op

en: Search
nl: Zoeken

en: Search text cannot be empty!
nl: Zoektekst kan niet leeg zijn!

en: Select Option
nl: Selecteer optie

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select import file, please!
nl: Selecteer importbestand!

en: Set Header that will be passed with that redirection, you can receive it at your destination URL and handle some action.​ i.e. fieldKey: fieldValue
nl: Stel de header in die wordt doorgegeven met die omleiding, je kunt deze ontvangen op je bestemmings URL en een actie uitvoeren. Bijv. FieldKey: fieldValue

en: Set Redirect Header:​
nl: Omleiding header instellen

en: Settings updated
nl: Instellingen geüpdatet

en: Show
nl: Tonen

en: Show advanced options
nl: Toon geavanceerde opties

en: Show intro
nl: Toon introductie

en: Show more
nl: Meer weergeven

en: Showing 404s logs
nl: Toon 404 logs

en: Showing all logs
nl: Alle logs worden weergegeven

en: Showing page %d data.
nl: Pagina %d gegevens weergeven.

en: Showing search results
nl: Zoekresultaten weergeven

en: Something went wrong, cannot add redirection rule!
nl: Er is iets misgegaan, kan omleidingsregel niet toevoegen!

en: Something went wrong, cannot update a db row
nl: Er is iets misgegaan, kan een db rij niet updaten.

en: Something went wrong, please ensure the entry is valid!
nl: Er is iets misgegaan, controleer of de invoer geldig is!

en: Something went wrong, please try again
nl: Er is iets mis gegaan, probeer het nogmaals

en: Source URL
nl: Bron URL

en: Source URL cannot be empty!
nl: Bron URL mag niet leeg zijn!

en: Specific URL Redirections
nl: Specifieke URL omleidingen

en: Start with
nl: Beginnen met

en: Stop doing this!
nl: Stop hiermee!

en: Tab content loaded
nl: Tab inhoud geladen

en: Target URL cannot be empty!
nl: Doel URL mag niet leeg zijn!

en: The 'All URLs' redirection rule is already enabled.
nl: De omleidingsregel 'Alle URL's' is al ingeschakeld.

en: The 'Are 404s' redirection rule is already enabled.
nl: De omleidingsregel 'Zijn 404's' is al ingeschakeld.

en: The auto delete value cannot be empty
nl: De waarde voor automatisch verwijderen mag niet leeg zijn

en: The auto delete value is not valid
nl: De waarde voor automatisch verwijderen is ongeldig

en: The log status value is not valid
nl: De log statuswaarde is ongeldig

en: This action will delete the plugin data and tables from the database and deactivate the plugin. 
    
     Are you sure you want to do this?
nl: Deze actie verwijdert de plugin gegevens en tabellen uit de database en deactiveert de plugin.
    
    Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: This is currently in progress – stay tuned!
nl: Dit is momenteel in uitvoering - blijf op de hoogte!

en: This will establish connection to the chat servers
nl: Hiermee wordt verbinding gemaakt met de chatservers

en: To a specific URL
nl: Naar een specifieke URL

en: URL visitors tried to access
nl: URL's die bezoekers hebben geprobeerd te openen

en: URL where they landed
nl: URL waar ze zijn beland

en: URLs with new string
nl: URL's met nieuwe string

en: URLs with new string:
nl: URL's met nieuwe string:

en: URLs with removed string
nl: URL's met verwijderde string

en: URLs with removed string:
nl: URL's met verwijderde string:

en: Unknown error occured!
nl: Onbekende fout opgetreden!

en: Use the logs to better understand visitor behavior on your site. Also it helps you to identify 404s so that you can apply redirects. This is recommended as 404s are neither good for user experience nor SEO.
nl: Gebruik de logs om het gedrag van bezoekers op je site beter te begrijpen. Het helpt je ook om 404's te identificeren, zodat je omleidingen kunt toepassen. Dit wordt aanbevolen omdat 404's niet goed zijn voor de gebruikerservaring en ook niet voor SEO.

en: Used
nl: Gebruikt

en: User agent:​
nl: Gebruikersagent:​

en: User who clicks on the link
nl: Gebruiker die op de link klikt

en: User who clicks on the link is​
nl: Gebruiker die op de link klikt is​

en: User’s IP
nl: Gebruiker IP

en: User’s agent​
nl: Gebruikersagent​

en: User’s cookie​
nl: Gebruiker's cookie

en: User’s referrer link​
nl: Verwijzende link van de gebruiker​

en: Welcome to Ultimate Redirect!
nl: Welkom bij Ultimate Redirect!

en: WordPress user role​
nl: Gebruikersrol WordPress​

en: Would you like to redirect users to their last visited page upon logging in?
nl: Wil je gebruikers bij de login omleiden naar hun laatst bezochte pagina?

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: You can change your default settings on the %1$sOptions tab​%2$s​
nl: Je kunt je standaard instellingen veranderen op de %1$sOpties tab%2$s

en: You cannot edit the selected redirects
nl: Je kunt de geselecteerde omleidingen niet bewerken

en: Your redirection rules
nl: Je omleidingsregels

en: Your redirects
nl: Je omleidingen

en: a list of specific URL redirections
nl: een lijst van specifieke URL omleidingen

en: are not the case
nl: zijn niet het geval

en: are the case
nl: zijn het geval

en: close row
nl: rij sluiten

en: cogs icon
nl: tandwielen pictogram

en: default settings
nl: standaard instellingen

en: doesn't have
nl: heeft niet

en: doesn't match
nl: komt niet overeen

en: edit row
nl: bewerk rij

en: got redirected
nl: werd omgeleid

en: has
nl: heeft

en: here
nl: hier

en: info icon
nl: info pictogram

en: landed on a dead page (404)
nl: belandde op een niet-bestaande pagina (404)

en: logged in
nl: ingelogd

en: matches
nl: komt overeen

en: not logged in
nl: niet ingelogd

en: or
nl: of

en: redirect has been deleted
nl: omleiding is verwijderd

en: redirect has been edited
nl: omleiding is bewerkt

en: redirects have been deleted
nl: omleidingen zijn verwijderd

en: redirects have been edited
nl: omleidingen zijn bewerkt

en: replace
nl: vervang

en: search button's icon
nl: pictogram zoekknop

en: tailored settings
nl: aangepaste instellingen

en: trash icon
nl: prullenbak pictogram

en: …to a %1$sspecific URL:​%2$s
nl: …naar een %1$specifieke URL:​%2$s

en: …to:
nl: …tot:

en: …to:​
nl: …naar:​

en: …with the
nl: …met de

en: …with your
nl: …met je
